На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка Slide Alegra Pink – Moni Garden

5,490.00ден

SKU: 066HBS1801603 Категории: ,

Опис

Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра.
Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината.
Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг.
Должина на лизгалката: 172см.
185x70x98 см
Тежина на лизгалката 9кг.