На попуст!
Нема на залиха

Лизгалка Slide Rocco 185cm Blue – Moni Garden

5,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Детската лизгалка “ROCCO“ со страничен кош во сина  боја, му нуди на Вашето дете многу часови поминати во забавни игри.
Лизгалката располага со функционални, удобни за качување скалила со нелизгачки слој и можност за регулирање на висината, во повеќебоен дизајн.
“ROCCO“ е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина од 40кг.
Должина на лизгалката 172 см.
H:72 x 185 x 102

Може да ви се допаѓа и…