На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка Slide Verena Blue 187cm – Moni Garden

6,990.00ден

SKU: 1509 / 066HBS1801702 Категории ,

Опис

Детска лизгалка со кош ВЕРЕНА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра.
Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината.
Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг.
Должина на лизгалката: 172см.
Тежина на лизгалката: 9кг.