На залиха во главен магацин

Лизгалка Со Кош Сина

3,590.00ден

SKU: 7888130 Категории: ,

Опис

• Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал без рабови за дополнителна безбедност.
• Производот има кош за дополнителна забава за вашите најмили.
• Димензии на производот:160x165x81 см.

Може да ви се допаѓа и…