На попуст!
Нема на залиха

Лизгалка со кош Сиво Розева

3,290.00ден

Нема на залиха

Опис

• Омилената играчка на секое дете, достапна розева боја.
• Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал без рабови за дополнителна безбедност.
• Производот има кош за дополнителна забава за вашите најмили.
• Димензии на производот: 130x75x140 cm.