На попуст!
На залиха

Лизгалка Unicorn Big Splash Slide Pink – Dolu

3,190.00ден

SKU: 2502 Категории: ,

Опис

Соодветно за возраст од 24 месеци и повеќе
Димензија на лизгалката: 114 X 189 X 85 см.
Лесна инсталација.
Може да користи затворен и отворен простор.
Има големи придобивки за развојот и растот на телото на децата.
Пластиката не содржи канцерогени материии
Тежина: 10 kg