Нема на залиха

Марама Isla Grey – Кikka Boo

2,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 550578 Категории ,

Опис

• Со оваа марама од Kikka Boo, вашето мало богатство ќе биде насекаде со вас додека одмарате или уживате во долгата прошетка.
• Комплетот вклучува марама, капа и ранец (сиви).
• Обезбедува рамномерна распределба на тежината врз телото на родителот.
• Марамата е произведена од 100% .
• Погодна за бебиња од 3 до 36 месеци, односно со тежина од 3,5 до 14 kg.
• Димензии на марамата: 5.2 m.
• Димензии на капата: 20 cm.
• Димензии на ранецот: 33×28 cm.