На залиха во главен магацин

Машина За Нижење Монистри Barbie – Dede

990.00ден

Опис

Направете ланче или алка по Ваш сопствен дизајн. Сетот содржи машина за нижење, конци во три бои, игла и четири различни привезоци.
Возраст: 5+

Може да ви се допаѓа и…