Нема на залиха

Мека играчка мече доудоу со глодалка Сина – Baby Jem

590.00ден

Нема на залиха

SKU: 900285 Категории: ,

Опис

• Меко, слатко мече кое ќе биде првиот пријател на бебето. Направено од меки и нежни материјали за разгалување.
• Глодалка која е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на растење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети.
• Димензии на производот : 30×35