На залиха во главен магацин

Мека Играчка Со Активности Лисицата Алис – Lilliputiens

2,360.00ден

Опис

Лисицата Алис ги стимулира сетилата на вашето дете преку разни игри. Направена е од комбинација на различни материјали и текстури. На секој дел од неа има нешто интересно и стимулативно за малите деца: глодалка, шушкави звуци, тропалка, огледалце и други додатоци.

А кога ќе дојде време за спиење, таа е подготвена за најнежното гушкање на светот.
Ќе биде вистински извор на откритија за малите дечиња и неразделна другарка.

Димензии: 40x15x17cm
Одржување: Може да се пере во машина на 30°.
Материјал: Памук, полиестер и полиетилен (глодалката).

Вие исто така би сакале…