На залиха

Метална количка (Црвена) – Goki

7,600.00ден

SKU: 4013594141352 Категорија:

Опис

Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.

Соодветно за деца над 1 година.

Издржува тежина од 25 кг.