На залиха во главен магацин

Мојата Прва Фарма – Lilliputiens

3,460.00ден

SKU: 5414834867916 Категорија:

Опис

Многу весел џагор во дворот на фармерот Џеф. Магарето Игнас, прасето Симон, кравата Розали, овцата Ивон, кокошката Паулета и патката Гаспар се шарените жители на оваа фарма. Фармерот е многу зафатен наоколу работејќи со својот трактор. Секој жител има свое место во дворот. Фармата има рачка и се зтвара, така што можете лесно да ја носите со себе каде што сакате заедно со нејзините жители.

Развојни вештини: моторички вештини и имагинација
Состав: 100% полиестер. Внатрешност: 100% рециклиран полиестер – GRS Сертификат
Одржување: се перат во машина на 30°C

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Димензии: 23 x 16 x 22 cm
Возраст: 18+
Материјал: 100% полиестер; внатрешност 100% рециклиран полиестер

Може да ви се допаѓа и…