Нема на залиха

Мојата прва музичка проодувалка – Hape

3,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 6943478031104 Категории ,

Опис

Помогнете им на вашите малечки да ги направат своите први чекори со стил, со оваа прекрасна музичка проодувалка. Погледнете како им светнуваат лицата додека почнуваат да одат и слушаат музика што свири додека одат! Со прилагодлива брзина, оваа количка исто така има и тапан, ксилофон и три дрвени блокчиња што се вртат.

Музиката се произведува механички и може да се вклучува и исклучува. Не се потребни батерии.

Вие исто така би сакале…