Нема на залиха

Мојот Прв Сет За Тенис – Алис-Lilliputiens

1,430.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834832877 Категорија:

Опис

Прв тениски сет за вежбање на вашите вештини на плажа или во парк. Рекетите и топката совршено се вклопуваат во рацете на малите деца и лесно се носат во торбичката за складирање.

Состав: гума и пластика
Одржување: површината може да се пере
Развојни вештини: движење

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот

Може да ви се допаѓа и…