На попуст!
На залиха во главен магацин

Мотор 3 Во 1 Ride With Me – Vtech

4,340.00ден

SKU: 80529463 Категорија:

Опис

Неверојатен 3-in-1 безбеден моторцикл.Отстранлив електронски и светлечки панел кој има свирка, индикатори, телефон,светлечки LED екран кој го помага учењето.
Ја претставува азбуката, боите , формите, броевите преку забавни фрази, смешни звучни ефекти и мелодии.
3-in-1 моторцикл
Се одликува со магични светлосни ефекти за подобрување на улогата на детето во играта и забавно учење.

Вклучува 3 активности; Учење, играње улоги и забавно учење.

Вклучува над 30 песни заедно, мелодии и забавни звуци.

Вклучува безбедносната лента за деца.

Широки тркала
Лесни рачки
Седиште кое се отвора
Димензии H45, W68, D33.5cm.
Тежина 2449гр.
Максимална корисничка тежина 20кг
Минимално склопување.
Потребни батерии: 2 x AAA (вклучено).
За возраст од 12 месеци и повеќе.