Нема на залиха

Мрежа за корито – Baby Jem

510.00ден

Нема на залиха

Опис

• Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно.Површината на мрежата е направена од памучна ткаенина и не и штети на чувствителната кожа на бебето.Благодарение на пластичните држачи лесно може да се постави на коритото.
• Димензии на производот: 44 x 63cm.
• Димензии на пакувањето: 14 x 17 x 8cm.