Нема на залиха

Мрежа за корито на собирање – Baby Jem

610.00ден

Нема на залиха

Опис

• Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно. Површината на мрежата е направена од памучна ткаенина и не и штети на чувствителната кожа на бебето. Благодарение на пластичните држачи лесно може да се постави на коритото.
• Димензии на производот: 45 x 60cm.
• Димензии на пакувањето: 14 x 16cm.