На залиха во главен магацин

Музички автомобил со рачка Police – Chipolino

3,490.00ден

SKU: ROCPL02001WH Категории: ,

Опис

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 18-36 месеци, со тежина до 25 кг .;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба – родител го турка детето или детето вози само со автомобилот;
Оваа играчка го стимулира развојот на моторните вештини и координацијата на детето;
Практична рачка за родителска контрола со копче за лесно отстранување;
Безбедносни заштитници кои го штитат детето од сопнување и паѓање;
Нагазници што можат да се отстранат кога не е потребно;
Удобно и просторно седиште;
Голем, удобен потпирач за грб;
Место за складирање на багаж под седиштето;
Рачката и заштитниците може да се отстранат кога детето ќе порасне;
Забавни мелодии на воланот – потребни му се 2 парчиња. големина на батерии AA / 1,5V (не се вклучени);
Производот се нуди во шарена кутија за подароци;
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.