На залиха во главен магацин

Нокшир музички со тркала Портокалова – Baby Jem

1,490.00ден

SKU: 900179 Категории: ,

Опис

• Деца кои го користат нокширот со музички тркала процесот за одвикнување од пелени и тренинг за тоалет може да биде од 3 месеци до 1 година порано. Внатрешноста може лесно да се отстрани и исчисти.Многу родители го имаат избрано овој нокшир бидејќи тренингот за тоалет го прави пријатен и поразбирлив за детето.
• Димензии на производот: 29 x 32 x 24cm.

Може да ви се допаѓа и…