На залиха во главен магацин

Омекнувач Беби 750мл Delicate Flowers Концентрат

150.00ден

SKU: 058761000 Категории: ,

Опис

Омекнувач од деликатни и одбрани цветови. Освежува и ја омекнува облеката на бебето без да ја иритира најчувствителната кожа.
Хипоалергично и дерматолошко тестирано на чувствителна кожа, омекнувачот Chicco Fiori Delicati е дизајниран за третман на влакна на облеката на вашето дете и на целото семејство.

Благодарение на својата формула елиминира миризбите, омекнувачот Fiori Delicati di Chicco обезбедува нежна свежина, помагајќи да се отстранат несаканите дамки и мириси.

Неговата концентрирана формула овозможува до 30 стандардни миења, без оштетување на влакна и бои.

Омекнувачот на ткаенини Fiori Delicati Chicco е ефикасен и со рака и во машината за перење.

Може да ви се допаѓа и…