Нема на залиха

Организатор за седиште на автомобил – Baby Jem

920.00ден

Нема на залиха

SKU: 900190 Категории: ,

Опис

• Организаторот ви овозможува омилените играчки и се што ви е потребно за вашето дете да ви бидат достапни без да имате неред во автомобилот. Едноставен е за монтирање, практичен и корисен производ изработен од специјална ткаенина што се пере.
• Димензии на производот: 37 x 57cm.
• Димензии на пакувањето: 19 x 23 x 7cm.