Нема на залиха

Перница 3 Во 1 Мултифункционална Розева – Baby Jem

890.00ден

Нема на залиха

Опис

• Перница за доење со повеќекратна употреба.Со својата 3 функционална употрба можете да го доите вашето бебе со поголема удобност.
• Можете да ја користите како подлога за вашата рака при носење на транспортер.
• Погодна за употреба како перница за спиење на вашето бебе.
• Направена од 100 % памук и може да се пере во машина за перење.
• Достапна во сива и розева боја.
• Димензии на производот: 25x50x5cm.

Може да ви се допаѓа и…