На залиха во главен магацин

Перница За Доење 0m+ Peaceful Jungle Boppy – Chicco

2,390.00ден

Опис

Перница за доење Chicco Boppy. Суровински состав: Полнење: 100% полиестер. Навлака која е прешивена: 50% полиестер, 50% памук. Навлака која се вади: 100% памук.

Може да ви се допаѓа и…