Нема на залиха

Перница за доење – Baby Jem

1,330.00ден

Нема на залиха

Опис

• Перницата за доење го обвива абдоменот благодарение на нејзината мека U форма,ви помага да бидете во удобна позиција додека го доите вашето бебе и помага во спречување на болка во половината и рацете предизвикана од повеќеминутна неактивност. Перницата можете да ја користите за себе во текот на бременоста. Навлаката е направена од 100% памучна ткаенина која спречува потење а се отстранува за перење.