Нема на залиха

Перница За Доење Цвет Сина – Baby Jem

590.00ден

Нема на залиха

Опис

• Благодарение на нејзината форма и обрачот за дополнителна поддршка на раката можете лесно да ја користите перницата за доење која не предизвикува алергискиинфекции и потење со својата мека исполнета структура и нејзината обвивка изработена од 100% памучна ткаенина.
• Димензии на производот: 25x25x4cm.
• Димензии на пакувањето: 22x26x6cm.

Може да ви се допаѓа и…