Нема на залиха

Перница за доење мала – Baby Jem

590.00ден

Нема на залиха

Опис

• Благодарение на нејзината форма и обрачот за дополнителна поддршка на раката можете лесно да ја користите перницата за доење која не предизвикува алергискиинфекции и потење со својата мека исполнета структура и нејзината обвивка изработена од 100% памучна ткаенина.Обрачот се поставува на раката на мајката и обезбедува дополнителна поддршка на главата на бебето.
• Достапна во беж, сина и розева боја.
• Димензии на производот: 25x20x5cm.
• Димензии на пакувањето: 30x22x8cm.