Нема на залиха

Перниче антиколик маче – Baby Jem

750.00ден

Нема на залиха

Опис

• Фигурирани перници за бебиња со семе од цреша се ефикасно решение за олеснување на болката на вашето бебе.Семето на цреша има структура што може да ја задржи топлината подолго време.Торбичката со семето се става 3 минути на 600 вати во микробранова да се загрее.Семето од цреша кое може да ја задржи топлината подолго време постепено ја одржува топлината и му помага на вашето бебе да ја олесни болката во стомачето.Навлаката е изработена од 100 % природно јадро од цреша и се отстранува за перење.
• Достапен во тиркизна,жолта и розева боја.
• Димензии на производот: 21x14x3cm.
• Димензии на пакувањето: 16x23cm.