Нема на залиха

Перниче за бебе – Baby Jem

790.00ден

Нема на залиха

Опис

• Специјалната структура на сунѓерот и дебелината е погодна за вратчето на бебето,овозможувајќи му удобно спиење и мирен сон.
• Димензии на производот: 40x25x4cm.
• Димензии на пакувањето: 43x27x6cm.