На залиха во главен магацин

Песочник желка – Pilsan

3,200.00ден

SKU: 06097 Категории ,

Опис

За возраст над 12+ месеци
Ергономски дизајн на желка
Може да се користи и како воден базен
Овозможува децата да се дружат и да се забавуваат
Суровина и боја соодветни на здравјето на децата
Суровина што не содржи канцерогени супстанции, погодна за здравјето на децата