На попуст!
На залиха

Пијано и гитара – Bright Starts

1,480.00ден

Опис

ИГРАЧКА ГИТАРА FLIP AND RIFF BRIGHT STARTS
Пијанист преку ден, рок гитарист навечер.
Оваа 2 во 1 играчка му овозможува на вашето дете да свири пиано мелодии од едната страна а потоа да ја отвори гитарата и да се забавува.
Со едноставно движење може да слушате електронски или акустични звуци.
Со преку 30 мелодии и шест различни инструменти, вашата мала рок ѕвезда ќе ви приреди шоу кое нема никогаш да го заборавите.
Свирејќи ќе се запознае со ритам и звуци и ќе ја засака музиката.
Гледајте го како истражува нови акорди и песни додека притиска на обоените копчиња.
Користејќи ја технологијата за магичен допир не ви се потребни копчиња за магично да се појави музика од пијаното.
Ги поддржува фините моторни вештини
Ја поттикнува креативноста на детето.