Нема на залиха

Подлога антиколик – Baby Jem

2,250.00ден

Нема на залиха

SKU: 900227 Категории: ,

Опис

• Кружниот цилиндар поставен под колената ги турка ноџињата кон стомачето овозможувајќи му да заземе позиција што му одговара. Има отвор на горниот дел на подлогата за да се спречи израмнување на главата. Навлаката се отсранува за перење. Подлогата обезбедува најпогодна позиција за спиење на вашето бебе.Антиколик перниче кое ги ублажува грчевите кај бебето.
• Димензии на производот: 45 x 66 x 11cm.