На залиха

Подлога За Бањање Бела- Baby Jem

920.00ден

Опис

• Подлогата ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.
Ќе му дадете на вашето бебе поудобно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.
Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши.
• Димензии на производот: 39x60x10cm.
• Димензии на пакувањето: 35x25x11cm.

Може да ви се допаѓа и…