Нема на залиха

Подлога За Бањање Со Морски Свет Розева – Baby Jem

840.00ден

Нема на залиха

Опис

Подлогата ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.

  • Ќе му дадете на вашето бебе поудобно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.
  • Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши.
  • Димензии на производот: 40x57x10 cm
  • Димензии на пакувањето: 33x25x10 cm.