На залиха во главен магацин

Подлога За Игра Со Играчки Magic Forest 0+ – Chicco

3,990.00ден

Опис

Chicco Magic Forest Gym е бебешка активна гимнастика со 5 висечки играчки кои Вашето дете ќе го пренесат во светот на Магичната шума.5 одделни висечки играчки кои го поттикнуваат развојот на моторните вештини, визуелните вештини и музичката чувствителност.
Оваа активна гимнастика е идеална за одмор на Вашето бебе како и за забава.
5 отстранливи висечки пластични и обложени играчки.
Кадифена лисица со 2 режима: Релаксирачки режим со класична музика и нежно светло, режим за игра со стимулирачка класична музика и активно светло.
Игра со стомачето нагоре – бебето лежи на неговото / нејзиното грбче и игра со висечките играчки.
Tummy време за забава – го зајакнува грбот, вратните мускули додека детето си игра со висечките играчки како и со светлечката кадифена лисица.
Отстранете ги лаковите од подлогата да може детето слободно да седне и да ја истражува слободата на движење на матираната подлога.
Димензии: 76 x 76 cm
Препорачано за деца над 0+