Нема на залиха

Подлога за корито мече – Baby Jem

1,750.00ден

Нема на залиха

Опис

Достапни бои: Минт; Розева

Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.

Материјалот за полнење не содржи канцерогени материи и не содржи бактерии.Можете безбедно да го бањате ставајќи го на душекот од пена.
• Достапен во минт и розева боја.
• Димензии на производот: 33x53x12 cm.
• Димензии на пакувањето: 34x54x14cm.