На залиха во главен магацин

Подлога за столче за хранење Green – Baby jem

690.00ден

Опис

• Овозможете поудобно седење на вашето денетце со оваа подлога за хранилка. Составена од 100% памук пружа мек допир и пријатно чуство.
• Димензии на производот: 53x26x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 30x28x5cm.