Нема на залиха

Појас потпирач за седиште – Baby Jem

490.00ден

Нема на залиха

SKU: 900096 Категории: ,

Опис

• Кога излегувате со вашето бебе на возење,вашето бебе има тенденција да спие во автомобилот и главата да се ниша лево десно. Овој проблем ќе се реши со појасот потпирач и ќе ја заштити главата со фиксирање за седиштето. Овој појас се фиксира на седиштето и може да се прилагодува. Полнетиот дел е мек и тампониран да им овозможите стабилно возење на децата.
• Димензии на производот: 60 x 9 cm.
• Димензии на пакувањето: 8 x 25 x 5 cm.