На залиха во главен магацин

Појас За Проодување Сив – Chipolino

990.00ден

SKU: KPRS01703GY Категории: ,

Опис

Погоден за бебиња со тежина до 13 кг, на возраст од 10 – 24 месеци;
Обемот на градите може да се прилагоди со потпетици од 53 до 60 см;
Го опфаќа телото на детето, без никаков притисок врз неговиот стомак;
Прилагодлив ремен за должина;
Направено од 100% безбедни материјали.

Може да ви се допаѓа и…