На залиха

Појас за затегнување Беж – Baby Jem

1,550.00ден

SKU: 900080 Категорија:

Опис

• Појасот е корсет со кој можете да ја прилагодите затегнатоста со помош на велкро ленти со кои ги поддржувате половината и грбот а воедно не ве ограничуиваат за време на движењето.

Може да ви се допаѓа и…