Нема на залиха

Пожарна 2 Во 1 Toot Toot Friends – Vtech

5,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 80529803 Категорија

Опис

Препорачано за возраст од 1 до 5 години

Оваа забавна противпожарна станица може да се трансформира од противпожарна станица во противпожарна машина за забава и игра. Вклучува 3 одлични начини на игра.

Време е да го зачувате денот со пожарната станица 2-во-1 на Toot-Toot Friends од VTech®! Оваа забавна противпожарна станица може да се трансформира од противпожарна станица во противпожарна машина за многу забавана игра. Помогнете им на Финли и Фреја пожарникарите да го спасат човекот од покривот или да го изгаснат пожарот во продавницата! Различните сценарија за играње ја поддржуваат играта и интеракцијата. Постојат 3 одлични начини на игра: музика, истражување и спасување. Ставете ги Финли или Фреја на локацијата MagicPoint за забавни одговори! Доаѓа со скалила, хеликоптер и мини противпожарно возило за повеќе забава при играњето.