На залиха во главен магацин

Прекривка за целосно повивање Сина – Baby Jem

990.00ден

SKU: 900237 Категории: ,

Опис

• Бебињата често се будат откако ќе заспијат. Ставањето на рачињата во прекривката ги прави да се чувствуваат безбедно,и да не се будат при движење на рачињата. Произведено од 100% памучна ткаенина целосно се прилагодува на големината на вашето бебе.

Може да ви се допаѓа и…