Нема на залиха

Прекривка за транспортер жирафа – Baby Jem

830.00ден

Нема на залиха

Опис

• Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна. Лесно се носи и може да се пере во машина. Памучната прекривка не поти.
• Димензии на производот: 88 x 108cm.
• Димензии на пакувањето: 20 x 23 x 7cm.