Нема на залиха

Престилка За Доење Со Џеб Сива – Baby Jem

620.00ден

Нема на залиха

SKU: 900115 Категории: ,

Опис

• Доењето во јавност е стресна состојба за многу мајки. Благодарение на памучната ткаенина престилката за доење ви овозможува да го доите вашето бебе без потење. Лесно се склопува и не зазема простор. Џебот од предната страна можете да го користите за повеќе намени.
• Димензии на производот: 70 x 96cm.
• Димензии на пакувањето: 16 x 28 x 4cm.