На залиха во главен магацин

Професионално Студио За Маникир – Buki France

2,690.00ден

SKU: 3700802101307 Категорија

Опис

Лента за нокти со дел за држење на прстот на кој работите, дел за побрзо сушење на ноктите и лупа и светло за прецизна работа!
Изберете го вашиот маникир од триесетте понудени модели, копирајте ги чекор по чекор и ќе добиете професионален резултат!
Сетот содржи: 8 лакови за нокти, 2 турпии, алатка за точки, 15 стапчиња, 1 широка четка, 1 тенка четка, 1 тубичка со светки, 3 селотејпа, лист со стикери, 20 двострани картички.
Потребни се батерии АА LR06 коишто не се вклучени.