На залиха во главен магацин

Проодувалка крокодил Scoot’n’Scoop – Bkids

1,690.00ден

SKU: 004703 Категории: ,

Опис

Забавна проодувалка за првите чекори
Да учи да брои со разнобојните топчиња
Координација на очите и рацете
Туркајте ја рачката за да видите како крокодилот ги голта топчињата
Движете се со овој крокодил. Овој дизајн е совршен за учење на одење и вежбање на координација на очите и рацете.
Потребни се 2АА батерии (вклучени).