На залиха во главен магацин

Протектор за душек Dots – Kikka Boo

620.00ден

Опис

• Додајте допир на елеганција во детската соба со мек протектор составен од органски памук кој има безвременска привлечност.
• За максимална удобност со ткаенина која дише, еластичен водоотпорен материјал и вграден ластик.
• Производот е составен од 100% памук.
• Димензии на производот: 60×120 cm.
• Димензии на пакувањето: 27×2