На залиха во главен магацин

Протектор за душек – Kikka Boo

790.00ден

Опис

• Подлогата ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.
Ќе му дадете на вашето бебе поудобно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.
Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши.
• Димензии на производот: 40x57x10 cm.
• Димензии на пакувањето: 33x25x10 cm.