Нема на залиха

Протектор за душек Tears – Kikka Boo

630.00ден

Нема на залиха

SKU: 55164 Категории: ,

Опис

• Додајте допир на елеганција во детската соба со мек протектор составен од органски памук кој има безвременска привлечност.
• За максимална удобност со ткаенина која дише, еластичен водоотпорен материјал и вграден ластик.
• Производот е составен од 80% памук 20% полиестер.
• Димензии на производот: 140x70cm.
• Димензии на пакувањето: 25x30cm.