Нема на залиха

Прожектор музички плаво – Chicco

2,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 024272000 Категории , ,

Опис

Овој нов прожектор создава магична атмосфера кога е време за спиење. Изборот на класична музика и проектирање на ѕвезди го опуштаат вашето бебе и му помагаат да заспие. Музиката од Бах и Росини, современи мелодии и звуци од природата, кои свират една после друга, се совршен избор за прв пристап кон музиката. Истотака може да се употребува и како ноќна ламба.