Нема на залиха

Ракавица Глодалка Беж – Baby Jem

290.00ден

Нема на залиха

SKU: 900157 Категории: ,

Опис

• Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
• Достапна во розева,сина и беж боја.
• Димензии на производот: 8x10cm.
• Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.